Wesprzyj nas – osoby prywatne

Możesz wesprzeć Misję Zająca i pomóc na kilka sposobów!

1. Weź udział w Biegu Głównym na 10 km lub biegu na 5 km.

Zarejestruj się na stronie zmierzymyczas.pl i opłać pakiet startowy. Zadbasz o własną kondycję fizyczną, spędzając aktywnie dzień na leśnych ścieżkach, a jednocześnie wesprzesz osoby zmagające się z różnymi chorobami lub niepełnosprawnościami. Wykupując pakiet startowy dla siebie, ufundujesz osobie niepełnosprawnej BEZPŁATNY start w odrębnym biegu na 2 km z wolontariuszem „Zającem”.

2. Zgłoś się jako Wolontariusz „Zając”, który pobiegnie u boku osoby niepełnosprawnej w biegu na dystansie do 2 km.

Chorzy i niepełnosprawni startują na dystansie do 2 km. Mają możliwość (niejednokrotnie po raz pierwszy w życiu) wziąć udział w imprezie sportowej dostosowanej do ich możliwości. Możesz im w tym towarzyszyć, zgłaszając się jako wolontariusz – „Zając”. Każda z osób chorych i niepełnosprawnych dostaje na czas startu dedykowanego dla siebie wolontariusza, który staje się jej opiekunem – ,,Zającem” na czas pokonywanego dystansu.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: info@fundacja-activelife.org.pl (z dopiskiem: „Wolontariusz – Zając”). Pierwszeństwo w byciu „Zającem” mają osoby startujące w biegu głównym na 10 km.

3. Zostań Wolontariuszem podczas imprezy.

Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe wyzwania, kochasz sport i pragniesz wspierać zawodników i organizatorów, zapraszamy do zgłoszenia się do Wolontariatu. Zadania Wolontariuszy są bardzo zróżnicowane: od nadzorowania trasy i dopingowania biegaczy, przez rozstawianie miasteczka biegowego i pilnowanie porządku, aż do wręczania medali i wspierania biura zawodów. Pracy z pewnością nie zabraknie!

Co możesz zyskać zgłaszając się do nas jako Wolontariusz Biegu Zająca?

• zobaczysz jak wygląda organizacja zawodów „od środka”
  • poznasz innych młodych i zaangażowanych ludzi
  • poczujesz satysfakcję z współtworzenia ważnego wydarzenia i radość z pomagania innym
  • zdobędziesz doświadczenie i sprawdzisz się na różnych polach
  • zyskasz wielką wdzięczność organizatorów popartą pisemnym Zaświadczeniem o Wolontariacie ?

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: info@fundacja-activelife.org.pl (z dopiskiem: „Wolontariat”).