Zapraszamy na "4. BIEG ZAJĄCA - Nieporęt 2018", który odbędzie się w sobotę 17 marca 2018 r.

ZAPISY DZIECI: - Zmierzymyczas.pl

Udział w biegu osób niepełnosprawnych (2 km) oraz dzieci i młodzieży jest BEZPŁATNY

Formuła pozostaje niezmienna - "POMAGANIE PRZEZ BIEGANIE" to hasło przewodnie wszystkich imprez biegowych, które organizuje Fundacja ACTIVE LIFE, wspierająca chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz osoby z innymi niepełnosprawnościami.

W programie również bieg z zajączkiem dla najmłodszych (200 m) i otwarty bieg młodzieżowy (1000 m) [klasyfikacja dziewczęta/chłopcy]

Połącz przyjemne z pożytecznym - weź udział w 4. BIEGU ZAJĄCA w Nieporęcie i wspomóż osoby z niepełnosprawnościami :-)

• Miejsce: NIEPORĘT, trasa leśna (start i meta na terenie lasu w Kątach Węgierskich – wejście na start od strony Urzędu Gminy Nieporęt, Pl. Wolności 1)
  • Termin: Sobota 17 marca 2018 r.